Gniazdo smaku

Przyjęcie komunijne w restauracji

14.07.2020

Czasy całodniowego siedzenia w kuchni, gotowania i sprzątania na szczęście powoli mijają, a panie domu coraz częściej decydują się na zorganizowanie przyjęcia komunijnego w restauracji, szczególnie jeśli ma się zamiar zaprosić kilkadziesiąt osób na takie posiedzenie. Co musisz wiedzieć, aby zaplanować idealny obiad komunijny w restauracji?

Obiad weselny w restauracji

01.07.2020

Zamiast hucznego wesela trwającego parę dni młodzi coraz częściej decydują się na zorganizowanie obiad weselny zamiast wesela po ceremonii ślubnej. Takie rozwiązanie pozwala parze młodej przede wszystkim zaoszczędzić na wydatkach związanych ze świętowaniem tego wyjątkowego wydarzenia. Poza tym nie każdy jest fanem głośnych, dużych imprez, podczas których jest się cały czas w centrum uwagi.

Kuchnia włoska w Warszawie

05.06.2020

Kuchnia włoska wyróżnia się prostotą, pasją i niepowtarzalnym bogactwem smaku. Królują w niej zioła, sery i makarony. Tradycyjną włoską pizzę, pastę i tiramisu znamy wszyscy. Co sprawia, że kuchnia włoska jest tak smaczna i tak wyjątkowa? Sprawdzamy.

Najpopularniejsze włoskie makarony

05.06.2020

Skąd dokładnie pochodzi makaron? Tego tak naprawdę nie wie nikt. Podobno znano go już w starożytnym Egipcie i Mezopotamii! Dziś makarony w kuchni włoskiej występują w wielu formach, a każda z nich przeznaczona jest do innego sosu.Godziny otwarcia:

poniedziałek-niedziela: 11.00-20.00

Jedzenie z dowozem dostarczamy na Bielany, Żoliborz i Łomianki!


Restauracja Gniazdo Smaku

Kuchnia Polsko-Włoska
Warszawa, ul. Samogłoska 15
email zapytanie@gniazdo-smaku.pl
tel. 507-686-417
Pokaż mapę dojazdu

Mapa dojazdu