Gorąca czekolada cynamonowo-waniliowa

Gorąca czekolada cynamonowo-waniliowa

Opublikowano

Ubierz swoją zwykłą gorącą czekoladę odrobiną francuskiego syropu waniliowego i cynamonu


Witam, PinkWhen czytelnicy! To Dee z Meatloaf and Melodrama, a ja chcę podzielić się wspaniałym, szybkim i łatwym przepisem, który jest idealny na tę porę roku. Nie wiem jak wy, ale pragnę wszystkiego, co czekoladowe w okresie świątecznym, łącznie z napojami. Moje dzieci uwielbiają gorącą czekoladę, ale jeśli mam trochę, lubię ją ubierać i dodawać jej więcej smaku. Pewnego wieczoru zrobiłem gorącą czekoladę cynamonowo-waniliową.

Jest gładka, bogata, czekoladowa i jest idealnym napojem do delektowania się przeziębienie noc!

Szukasz więcej? Możesz także pokochać te bomby na gorącą czekoladę lub te pyszne walentynkowe bomby na gorącą czekoladę.

Cynamonowo-Waniliowa Gorąca Czekolada z Bitą Śmietanką

Poważnie nie mogę uwierzyć, że już prawie Boże Narodzenie. Mam na myśli, gdzie się podział czas?! Ponieważ wszyscy jesteśmy teraz tak zajęci, lubię odpoczywać i cieszyć się tymi małymi chwilami, kiedy wszyscy jesteśmy w domu. A kiedy jest zimno, uwielbiam ciepłe napoje. Zwykle popijam gorącą herbatę, ale w okolicach wakacji wszystko kręci się wokół czekolady.

Cynamonowo-Waniliowa Gorąca Czekolada

Przyznaję, że kiedyś używałem tych małych torebek. To takie proste, po prostu je otworzyć, wrzucić miksturę do kubka i dodać gorącą wodę, prawda? Ale szczerze, zrobienie własnej gorącej czekolady jest równie łatwe i smakuje o wiele lepiej niż rzeczy, które dostajesz ze sklepu! A jeśli chcesz być super zorganizowany, możesz nawet zrobić własne małe paczki i mieć je gotowe do użycia, gdy ich potrzebujesz. Jeszcze tam nie jestem, ale może kiedyś!cinnamon-cocoa hot chocolate in a white cup on a white plate with cinnamon sprinkled around.

cinnamon-vanilla-with whipped cream in a white cup on a white plate. Kremowo-Cynamonowo-Waniliowa Gorąca Czekolada

Zwykle, jeśli robię gorące kakao dla wszystkich, zrobię z niego duży garnek, a potem napełnię wszystkim filiżanki indywidualnie. Ale jeśli to tylko dla mnie, a może dla jednego lub dwojga dzieci, po prostu wymieszam składniki indywidualnie, a następnie dodam trochę ciepłego mleka i odrobinę francuskiego syropu waniliowego — mniam!

Cynamonowa Wanilia Gorąca Czekolada

Do tego dodam hojną porcję bitej śmietany i kilka shake'ów mielonego cynamonu. Kiedy zrobiłem to dla mojej starszej córki, pomyślała, że ​​jest lepszy niż jej zwykły napój z jej ulubionej kawiarni. Dodatkowo jest też tańszy!

Zrobiłeś to? Oceń nasz przepis poniżej! Wydrukuj przepis, oceń go i dowiedz się więcej o PinkWhen!

Gorąca Czekolada Cynamonowo-Waniliowa

Porcje 1 filiżanka

Kalorie 363kcal

Autor Dee Martin

  Składniki

2 łyżki stołowe niesłodzone kakao 1 łyżka stołowa cukier

 • 1/4 łyżeczka mielony cynamon

  1 łyżka stołowa Syrop francuski waniliowy
 • 1 1/2 kubki mleko

 • Wesołych Świąt!

  Jeśli podobał Ci się ten przepis , możesz również cieszyć się Gorącym Kakao Peppermint

  2080020800