Łatwa Zapiekanka z Cheeseburgerem

Łatwa Zapiekanka z Cheeseburgerem

Opublikowane

8 lipca, 1999
przez Jennifer. 6 komentarzy . Ten post może zawierać linki partnerskie. Twój koszt jest taki sam, ale pomaga we wspieraniu tej witryny i zabawnych gratisów, którymi się dzielimy. Zobacz nasze pełne ujawnienia tutaj.

Rozpieść swoje kubki smakowe tą łatwą zapiekanką z hamburgerami.

Cheeseburger casserole scooped to serve.Cheeseburger casserole scooped to serve.Cheeseburger casserole scooped to serve.Cheeseburger casserole scooped to serve.

Podoba Ci się ten przepis? Przypnij IT do jednej ze swoich ulubionych tablic! Śledź PINKWHEN na Pintereście!

NAJLEPSZE PYTANIA DOTYCZĄCE ZASYPKI CHEESEBURGER

Czy gotujesz mieloną wołowinę przed dodaniem do tej zapiekanki z cheeseburgerem?

Ty robisz. Musisz upewnić się, że mieloną wołowinę całkowicie ugotowałeś, zanim dodasz ją do pozostałych składników. A kiedy już to zrobisz, będziesz piec przez krótki czas w piekarniku, aby wszystkie smaki dobrze się ze sobą złączyły.

Do jakich dodatków pasują zapiekanki?

Jeśli masz jakieś inne fajne pomysły na ten przepis na zapiekankę, zostaw to poniżej w komentarzach. Zawsze szukamy opinii lub świetnych pomysłów dla was wszystkich!

Hamburger Casserole scooped and ready to eat.

Cheeseburger casserole scooped to serve.

Jeśli podoba Ci się ten prosty przepis na zapiekankę tak samo jak my, możesz również skorzystać z innych przepisów!

Zapiekanka ze słodkich ziemniaków

Zapiekanka z kurczaka serowa

Zapiekanka Taco z Wołowiną i Fasolą

Hamburgery Pieczone w Piecu

Mam nadzieję, że lubisz ten przepis! Upewnij się, że klikasz przyciski udostępniania w mediach społecznościowych i udostępniasz je znajomym na Facebooku i Pintereście. Jeśli robisz ten przepis i masz Instagram, koniecznie oznacz nas tagiem @pinkwhenjen. Uwielbiamy to widzieć, gdy nasi czytelnicy tworzą nasze przepisy!

Nie zapomnij ocenić tego przepisu! Daje nam znać, czym powinniśmy się dzielić, a nasi czytelnicy wiedzą, czego powinni spróbować dalej! Dziękujemy za poświęcenie czasu na odwiedzenie nas w PinkWhen! Możesz nas również znaleźć i śledzić nas na Facebooku i Pintereście.